Dieta ON-LINE

przez Edyta

Jeżeli nie masz możliwości spotkania się ze mną w gabinecie, proponuję łatwą formę otrzymania rzetelnej porady. Oczywiście nic nie zastąpi konsultacji na żywo, ale czasami jest to jedyny sposób na rozwiązanie problemów zdrowotnych.

ZASADY KONSULTACJI ON- LINE

  1. Skontaktuj się ze mną drogą telefoniczną lub mailową – omówimy wstępnie cel konsultacji.
  2. Otrzymasz dane do przelewu – konsultacje są płatne z góry, wniesienie opłaty umożliwia dokonania rezerwacji. W tytule maila i przelewu należy podać imię i nazwisko.
  3. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub zaksięgowaniu na koncie bankowym – skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji
  4. Przed konsultacją konieczne jest przesłanie aktualnych wyników badań i dziennika żywieniowego (pliki do pobrania TUTAJ)
  5. Spotykamy się w wyznaczonym dniu i godzinie (poprzez Skype) – po przeprowadzonej rozmowie otrzymasz wstępne zalecenia i wskazówki od których należy rozpocząć zmianę nawyków żywieniowych. Poinformuję Cię o terminie przesłania indywidualnego programu dietoterapii.
  6. Po otrzymaniu zamówionej diety nie ma możliwości jej modyfikacji (jeżeli po czasie poinformujesz mnie o np. nielubianych produktach nie dokonuje zmian w jadłospisie) – mogę zaproponować zamienniki.
  7. Otrzymasz SMS z potwierdzeniem wysłania zaleceń na maila.
  8. Zapoznajesz się z treścią – w razie pytań, niejasności – piszesz lub dzwonisz.

Jeśli masz wątpliwości napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.