POPULARNE PYTANIA

przez Edyta

Spotkanie trwa ok. 60 – 90 minut jest niezbędne do przygotowania jadłospisu i analizy wyników badań.

Przeprowadzam szczegółowy wywiad żywieniowy – tak aby poznać jak najlepiej organizm pacjenta, stan zdrowia, przyzwyczajenia, preferencje żywieniowe. Wykonuję analizę składu ciała, która będzie powtarzana na każdej kolejnej wizycie (pozwala to monitorować postępy), oraz wstępnie omawiam dostarczone badania.

Tak jak najbardziej, przez telefon lub Skype. Więcej informacji w zakładce konsultacje ON-LINE (PRZECZYTAJ TUTAJ)

Pierwsza konsultacja lub połowa pakietu opłacana jest przed wizytą w celu rezerwacji terminu. Pozostałe usługi opłacane są po odbytym spotkaniu.

Tak, ponieważ cały proces jak i prowadzenie pacjenta nie różni się niczym.

Nie ma takiej możliwości. Bez badań nie przygotowuję żadnych wytycznych. Jeśli nie masz możliwości wykonać diagnostyki a potrzebujesz wsparcia – zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu – znajdziesz tam wiele gotowych rozwiązań w postaci jadłospisów i e-booków edukacyjnych.

Tak, niezbędna do odbycia pierwszej konsultacji jest podpisana zgoda, badania i dziennik mogą być przesłane po pierwszym spotkaniu (omawiam je wtedy w zaleceniach). Nie ma możliwości dzielenia wizyty w celu dodatkowego omówienia badań czy analizy dziennika przesłanych z opóźnieniem.

Zalecenia dietetyczne są dostosowane indywidualnie do stanu zdrowia – szczegółowa interpretacja wyników badań wraz z sugerowaną suplementacją. Wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia, informacje ułatwiające wprowadzenie zmian, podpowiedzi ja organizować się w kuchni, jeść na mieście itp. Program dietetyczny obejmuje przepisy na 7 lub 14 dni ze szczegółowo opisanym sposobem przygotowania, zawiera ilość posiłków ustalonych podczas konsultacji.
Jeśli nie potrzebujesz indywidualnego prowadzenia, a jedynie brakuje Ci inspiracji do tego jak zdrowo jeść zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu – znajdziesz tam gotowe przepisy na odżywcze, naturalne, proste i szybkie jedzenie.

Nie ma możliwość opieki telefonicznej.

Na wiadomości odpowiadam zbiorczo 2 – 3 razy w tygodniu. W ramach współpracy jest możliwe 3 maila kontrolne w miesiącu – proszę o zbieranie wszystkich pytań/ wątpliwości w jednej wiadomości.

Nie prowadzę sportowców.

Przyjmuję pacjentów w każdym stanie zdrowia. Dzieci powyżej 5 roku życia.