POPULARNE PYTANIA

przez Edyta

Spotkanie trwa ok. 60 – 90 minut jest niezbędne do przygotowania jadłospisu i analizy wyników badań.

Przeprowadzam szczegółowy wywiad żywieniowy – tak aby poznać jak najlepiej organizm pacjenta, stan zdrowia, przyzwyczajenia, preferencje żywieniowe. Wykonuję analizę składu ciała, która będzie powtarzana na każdej kolejnej wizycie (pozwala to monitorować postępy), oraz wstępnie omawiam dostarczone badania.

Tak jak najbardziej, przez telefon lub Skype. Więcej informacji w zakładce konsultacje ON-LINE (odnośnik)

Usługa odbywająca się stacjonarnie w gabinecie w Lublinie opłacana jest na miejscu po zakończeniu spotkania – płatne z góry (za cały pakiet lub pojedyncze usługi). Konsultacje on-line wymaga wcześniejszej opłaty w celu rezerwacji terminu.

Tak, ponieważ cały proces jak i prowadzenie pacjenta nie różni się niczym.

Nie ma takiej możliwości. Bez badań nie przygotowuję żadnych wytycznych.

Tak, możemy odbyć konsultację, podczas którego przeprowadzę wywiad i przekaże dalsze wskazówki dotyczące współpracy.

Zalecenia dietetyczne są dostosowane indywidualnie do stanu zdrowia – szczegółowa interpretacja wyników badań wraz z sugerowaną suplementacją. Wskazówki dotyczycące zdrowego stylu życia, informacje ułatwiające wprowadzenie zmian, podpowiedzi ja organizować się w kuchni, jeść na mieście itp. Program dietetyczny obejmuje przepisy na 7 lub 14 dni ze szczegółowo opisanym sposobem przygotowania, zawiera ilość posiłków ustalonych podczas konsultacji.

Nie ma możliwość opieki telefonicznej.

Na wiadomości odpowiadam zbiorczo 2 – 3 razy w tygodniu. W ramach współpracy jest możliwe 3 maila kontrolne w miesiącu – proszę o zbieranie wszystkich pytań/ wątpliwości w jednej wiadomości.

Nie prowadzę sportowców.

Tak przyjmuję pacjentów w każdym wieku i stanie zdrowia.