przez Edyta

WIZYTA W MOIM GABINECIE

WYBIERZ TĄ OPCJĘ JEŻELI CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ  W MOIM GABINECIE.

Poczytaj o mnie na Znanym Lekarzu – dowiesz się w jakich problemach udało mi się pomóc pacjentomEdyta Sołek-Trojnar - ZnanyLekarz.pl

WIZYTA ONLINE

WYBIERZ TĄ OPCJĘ JEŻELI CHCESZ SIĘ  UMÓWIĆ ZE MNĄ NA KONSULTACJĘ ON-LINE

Jeżeli nie masz możliwości spotkania się ze mną w gabinecie, proponuję łatwą formę otrzymania rzetelnej porady. Oczywiście nic nie zastąpi konsultacji na żywo, ale czasami jest to jedyny sposób na rozwiązanie problemów zdrowotnych.

ZASADY KONSULTACJI ON- LINE

  1. Skontaktuj się ze mną drogą telefoniczną lub mailową – omówimy wstępnie cel konsultacji.
  2. Otrzymasz dane do przelewu – konsultacje są płatne z góry, wniesienie opłaty gwarantuje rezerwację terminu. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko.
  3. Prześlij maila z potwierdzeniem przelewu i informacją o umówionym terminie konsultacji.
  4. Minimum 3 dni przed konsultacją konieczne jest przesłanie aktualnych wyników badań i dziennika żywieniowego (pliki do pobrania TUTAJ).
  5. Spotykamy się w wyznaczonym dniu i godzinie (poprzez Skype lub telefonicznie) – po przeprowadzonej rozmowie otrzymasz wstępne zalecenia i wskazówki od których należy rozpocząć zmianę nawyków żywieniowych. Poinformuję Cię o terminie przesłania indywidualnego programu dietoterapii.
  6. Po otrzymaniu zamówionej diety nie ma możliwości jej modyfikacji (jeżeli po czasie poinformujesz mnie o np. nielubianych produktach nie dokonuje zmian w jadłospisie) – mogę zaproponować zamienniki.
  7. Zapoznajesz się z treścią – w razie pytań, niejasności – piszesz wiadomość.

Jeśli masz wątpliwości napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.